.

 

 

Licence
Kurzy lektorek

Školy pánevního dna
Kurzy po celé ČR i SR
E-mail: lektorky@skolapanevnihodna.cz

Tel.: 734 840 287

  • licence na Tajemství I. + II. ověřit licenci >>
  • mám roční akreditovaný kurz ŠPD /MŠMT/ kurz >>
  • zakladatelka projektu Koučink srdcem a Když miminko nepřichází, průvodkyně na vaší cestě za děťátkem, fertility koučkase zaměřením na nevědomé příčiny neplodnosti, přirozené metody početí a ohleduplnou cestu k děťátku za pomoci lékařů
  • 728 785 144, sona.uhrova@koucinksrdcem.cz, www.kdyzmiminkoneprichazi.cz, www.koucinksrdcem.cz

vystudovala jsem

Filosofickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Mou vášní byla už při studiích komunikace, pedagogika a psychologie. Touto cestou jsem se snažila jít. Ale postupem času jsem zjistila, že teorie je věc jedna, a život jako takový, věc dost jiná. Proto jsem své praktické dovednosti ještě prohloubila studiem na Psychoterapeutické fakultě. Ve své závěrečné práci jsem se zabývala aktuální otázkou nevědomých aspektů neplodnosti a terapeutické pomoci ženám, kterým se dlouhodobě nedaří otěhotnět. Věřím, že lidský přístup a podpora pomáhá vrátit do procesu lidské reprodukce duši. Proto pomáhám ženám najít jejich vlastní cestu za děťátkem.
 
Na akademické půdě dnes také přednáším, jako ryba ve vodě jsem v oblasti psychologie mezilidské komunikace. 

vzdělání související se ŠPD

Akreditovaný kurz CPC/ICF: Celostní koučování
Roční certifikovaný výcvik CoEdu: Profesionální kouč
Roční akreditovaný výcvik MŠMT: Business and team Coaching
Roční akreditovaný kurz ŠPD/MŠMT
 
Odborné kurzy:
Relaxace a autogenní trénink
Daseinsanalýza v psychoterapii

dosavadní praxe související se špd

Z Metody 3x3 vycházím při vedení individuálních sezení a cvičebních lekcí se ženami. 
Věnuji se také přednáškové činnosti a lektorování skupinových kurzů.
Zaměřuji se na ženy, které se snaží otěhotnět přirozenou cestou, nebo za pomoci lékařů.
Na cestě za dítětem jsem podpořila dnes už stovky žen.

Soňa má nejen srdce, ale i racionální pohled na funkční neplodnost a její řešení. Já osobně bych její služby využila pro její klid, nadhled a v její přítomnosti se prostě cítím v bezpečí. A to je pro ženy v období neúspěšných snah o miminko velmi důležité. Soňa nic nevnucuje, nehodnotí a i když je v tom ponořená s Vámi, dává kotvu Vašim pocitům a nejistotám. Pomůže se podívat zvenku a zvládnou často i nelehkou situaci rodinnou, ať již rodičovské tlaky, či partnerské rozlady. To vše podloženo přehledem o centrech, metodách a statistikách.

Renata Sahanizakladatelka Školy pánevního dna, autorka Metody 3x3

.

.

.

.

 

.

.

moje osobní zkušennost s metodou 3x3

Metoda 3x3 tři je pro mou každodenní práci s klientkami výjimečná v tom, že pracuje na úrovni všech tří rovin: Fyzické, energetické i emoční. 
Na problém ženy nahlíží jako na celek. Na to bohužel západní medicína často zapomíná. A právě to metoda 3x3 ženám umožňuje: Podívat se na celou situaci komplexně a jemným způsobem přivede ženy k podstatě jejich problému. Z každodenní praxe mám zkušenost, že proces objevování pánevního dna ženy jemnou formou, efektivně navede k podstatě a sebeuvědomění, respektování svého těla a objevení vlastního ženství. A také ke zjištění, že cesta, která vede k početí vytouženého miminka, nemusí být tolik trnitá. 

skupinové kurzy

Praha
Zaměření: Tajemství pánevního dna na podporu početí

individuální kurzy

Praha, Brno, Břeclav

moje motto:

Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět... Ale k tomu, aby člověk viděl, nestačí jen otevřít oči. K tomu je potřeba najít odvahu a znovu otevřít i srdce!

 

SUPER LEKTORKA :) Lektorka vyučuje také akreditovaném lektorském kurzu >>. Co? Koučing a marketing pro lektorky ŠPD.
Renata Sahani

Když miminko nepřichází /on-line Maminka/

Číst celý článek

Na první pohled se může zdát, že otěhotnět přirozenou cestou je stále větší problém. Na vině je odkládání mateřství na pozdější dobu, životní styl, stres a v neposlední řadě také fenomén hromadného užívání hormonální antikoncepce. Centra asistované reprodukce rostou jak houby po dešti, úroveň lékařské péče v Česku je na velmi vysoké úrovni. Přesto je poměrně vysoké procento párů s diagnózou tzv. nevysvětlitelné neplodnosti. Více zde...

Moje nejbližší kurzy...