.

 

 

Licence
Kurzy lektorek

Školy pánevního dna
Kurzy po celé ČR i SR
E-mail: lektorky@skolapanevnihodna.cz

Tel.: 734 840 287

  • licence na Tajemství I. + II. , navíc Pánevní dno v pohybu ověřit licenci >>
  • mám týdenní certifikovaný kurz ŠPD ověřit kurz >>
  • jsem celostní fit trenérka, dělám individuální i skupinové tréninky, školím, trénuji dle metod DNS Pavla Koláře, SM systém Richarda Smíška, TRX, BOSU apod.
  • Praha, Mělník, Štětí, Roudnice nad Labem, přijedu na pozvání i do jiných měst
  • 774 967 225, fitpanevnidno@mirkanike.cz, www.fitpanevnidno.cz, www.mirkanike.cz

vystudovala jsem

původně jsem vystudovala obchodní školu,....chtěla být právničkou, ale zaválo mě to naprosto někam jinam a jsem tomu nesmírně ráda. Vystřídala několik zaměstnání a pracovních pozic, nasbírala potřebné a leckdy zbytečné zkušenosti, abych se našla v kultuře těla a stala se fit trenérkou. Tímto a příbuznými směry se ubírám dodnes a neustále se dovzdělávám, neboť lidské tělo je dokonalý "stroj", lidská mysl a duše nekonečný vesmír. 

vzdělání související se ŠPD

DNS podle Pavla Koláře sportovní kurz I. a II.
SMsystém A, B, C, D a skolióza - spirální stabilizace - Mudr. Richarda Smíška
Držení těla - horní končetina = IQ Pohyb

Držení těla – dolní končetina = IQ Pohyb

Držení těla – axiální systém = IQ Pohyb
Stabilizace a mobilizace ve finess = IQ Pohyb
Těhotné a po porodu = IQ Pohyb
Pánevní dno = IQ Pohyb 

BOSU - core – strenght = Face Czech Academy

TRX Training, Theraband, Overball a Fitball, Personal Trainer Education PT Level 1 a 2, Power Plate = Holmes Place Academy
Škola pánevního dna - Tajemství pánevního dna I. , II. a  pánevní dno v pohybu
a spousty dalšího, kurzy, přednášky, mnoho chytrých knih a nekonečné samostudium

moje osobní zkušennost s metodou 3x3

„Buď více ženou“, říkali mi lidé kolem mě. A já jsem naprosto netušila, co se to po mě chce. Vždy jsem vypadala dost žensky, prsa, zadek, dlouhé vlasy. Nikdy jsem neměla problém „sbalit“ kluka, co se mi líbil. Jenže. Vztahy moc nefungovaly, když se ukázalo, že tam vládnou dva muži anebo jeden, ale jím jsem byla já. Uvědomovala jsem si, že něco musím nastavit jinak. Ale jak?

Padla jsem. Vyčerpaná, rozbolavělá, vystresovaná, totálně bez energie, chuti do života a přišla o svou vášeň – cvičení. Tělo mi to nedovolovalo. Nedovolilo mi kolikrát vůbec nic, jen ležet, klepat se a věřit na zázrak. Po kolapsu mi zůstalo astma, které mi ztrpčovalo život, noční záchvaty, dechová nedostatečnost, kortikoidy, depky. Tohle celé způsobilo, že se mi pobláznila menstruace. Před ní silné PMS při ní šílené vyčerpáni. Měla jsem ji co 14 dní a někdy i 14 dní vkuse. Tedy jsem byla mimo skoro pořád. Začalo kolečko, jak si pomoci. Bylinky, léčitelé, konstelace apod., až na mě vyskočila metoda 3x3.

Bez zaváhání jsem se rovnou chtěla stát lektorkou. Zde jsem pochopila mnohé souvislosti, které jsem předtím nevěděla, nebo tušila, ale nikdy mi to tak hezky nezapadlo. I když jsem byla na několika školení a učení o pánevním dnu, tak žádné nebylo tak komplexní a nepropojovalo v sobě jak fyzickou, psychickou i energetickou část. Po týdenním školení jsem zažila něco, co se dost těžko popisuje, ale já jsem to nazvala „vypadl mi mozek“. Byl to stav, který jsem z minulosti vůbec neznala. Čas si nějak plynul, věci kolem mě a já naprosto v jiném proudu. Otevřela se mi ta má ženská část, napojila jsem se na svou ženskou energii. Zintenzivněly se mi smysly, intuice, vnímání, ale na tu krátkou dobu jsem ztratila otěže. Byl to velice hezký zážitek, chvilkami mě znepokojoval, neboť jsem nebyla na toto zvyklá a z větší části jsem si to užívala, jak si prostě pluji. Později jsem se naučila přepínat mezi ženskou a mužskou energií, ale toho k čemu ji potřebuji. Navíc se mi srovnala menstruace, zahodila jsem kortikoidy a pustila jsem se do dalšího bádání hlubin mého pánevního dna.

Za tuto metodu jsem Renatě vděčná, jsem její vášnivou propagátorkou a nesmírně vděčná, že mohu jiným ženám ukazovat, že je i jiný přístup a nemusí trpět.

skupinové kurzy

do teď jsem se věnovala jen individuálním kurzům, nicméně nic se nevyrovná skupinové sounáležitosti, sdílení a síle ženského kolektivu. Každá z nás má v sobě kousek příběhu té druhé, proto se zde věci rychle dávají do pohybu a "léčí" se.

individuální kurzy

každá jsme uplácaná z jiného těsta, a tak vím, že někomu skupinové sdílení nesedí a dává přednost "face to face" učení, kde se může více otevřít a soustředit jen sama na sebe, proto se (zatím) věnuji nejvíce inviduálním kurzům. Dříve jsem byla také raději, když jsem mohla řešit "své" věci s jedním konkrétním člověkem, nicméně jsem opustila svoji konfortní zónu a jednoho dne vyšla do skupin. 

kontakt

telefon: 774 967 225
email: fitpanevnidno@mirkanike.cz, 
osobní web: www.fitpanevnidno.czwww.mirkanike.cz

kde působím: individuální kurzy dělám v Praze v Horních Počernicích v soukromí rodiného domu. Pro rezervaci volejte nebo pište na výše uvedené kontakty. Kapacita až 6 osob.

moje motto:

ZDRAVÉ TĚLO - KRÁSNÁ DUŠE - ČISTÁ MYSL

 

Vycházím z učení DNS

Dynamicko neuromuskulární stabilizace


podle

Prof. PaedDr. Pavla Koláře, Ph.D.

 

Cviky jednoduché i pokročilé pro vaše pánevní dno, CORE/HSS, ale i bříško, zadeček, krční páteř či chodidlo. Všechno se vším souvisí, tak nezapomeneme zapojit vše tak, jak jsem se to učili, když jsem se narodili, zrál nám centrální nervový systém a my se učili postupně různé pohybové úkony. Cviky pro krásné bříško, pevný zadek a kypré pánevní dno. Pánevní dno ve všedním dni.

moje nejbližší kurzy...