.

 

 

Licence
Kurzy lektorek

Školy pánevního dna
Kurzy po celé ČR i SR
E-mail: lektorky@skolapanevnihodna.cz

Tel.: 734 840 287

  • licence na Tajemství I. i II. ověřit licenci >>
  • mám týdenní certifikovaný kurz ŠPD ověřit kurz >>
  • jsem Moon mother, učitelka Reiki, Či kungu, Atma Kriya jógy, Loona Dance, jsem žena a ráda ženy na jejich cestě provázím, setkávám se s nimi inspiruji je, vedu je, záleží na každé, jak hluboko chce jít
  • Liberec a hostuji občas v Praze
  • bhavatarini@bhavatarini.cz, www.bhavatarini.cz

Jmenuji se Jarmila Bartošová a je mi 54 let. Během svého krásného života jsem prošla mnohými kurzy a semináři, které se týkaly mého duchovního růstu. Jsem Mistr učitel Reiki, zasvěcená od Kranti Niritya, u které jsem prošla roční školou seberozvoje a sebepoznání na všech dostupných úrovních, dále jsem absolvovala roční školu Tantry.  Jsem  inicializovaná před 4 lety Guruem Parahamsou Vishwanandoujako Učitele Atma Kriya joga, což je učitel Duchovní jogy (v současné době je 200 učitelů na celém světě.

V roce 2013 jsem absolvovala školu Či kungu (čínská meditace v pohybu) u Michala Ďura od Šaolinských mnichů.

V roce 2013 jsem absolvovala lektorský kurz Loona Dance a individuální roční školu v oblasti tance a ženství u Lucie Kupcové. S tématikou ženství se potkáváme na každém kroku. Není mezi námi žena, která by neřešila nějaký problém buď na fyzické či psychické úrovni. Téma ženství je velké téma, které stojí za to jej hluboce prozkoumat a pozdvihnout tak úroveň ženy jako takové. Pořádám pravidelné kursy tance – neboli Pánevní dno v tanci. Tanec je nazván „ Tanec radosti pro ženy „.

V roce 2013 jsem se setkala s Renatou Sahani Skálovou a absolvovala jsem u ní „Školu pánevního dna – metodu 3x3". Jsem lektorkou této metody již 3 roky. Tato metoda jako první řeší problematiku pánevního dna ženy komplexně v rovině fyzické, emoční i energetické. Každá žena by měla tyto informace slyšet od jakékoliv certifikované lektorky pánevního dna pro ženy.

Jako zasvěcená Moon mother /Měsíční matka/ od Mirandy Gray, pořádám pravidená setkání pro ženy – tzv. Požehnání lůna, která je 5 x do roka. Ženy se mají možnost zúčastnit Celosvětové meditace pro ženy, která je velkým darem pro ženu.

V roce 2014 jsem obdržela Dar Darů od Balijského šamana Agunga, který mi předal kompletní harmonizační techniky, které pomáhají lidem v jejich potížích. Za Agungem jezdili lidé z celého světa více než 30 let. Agung vždy pomohl mnoha lidem v jejich zdravotních potížích.

kontakt
email: bhavatarini@bhavatarini.cz
osobní web: http://www.bhavatarini.cz/