.

 

 

Licence
Kurzy lektorek

Školy pánevního dna
Kurzy po celé ČR i SR
E-mail: lektorky@skolapanevnihodna.cz

Tel.: 734 840 287

18. 1. 2020

Kurz: Kurz: Jemné cvičení pro ženské zdraví, krásu a sílu - kurz pro ženy, které mají rády hloubku, individuální přístup a propojování souvislostí. Skupina pro 4 ženy.

Čas: sobota 9:30 - 18:30
Místo konání: Studio Empatie, Husova 26, Úvaly
Kontakt: www.cvicenipanevnihodna.cz

ANOTACE KURZU

3 roviny 

tělo - emoce - energie

Cvičení pro zdraví, krásu a sílu ženy.

 

 

Pánevní dno je klíčovou oblastí našeho těla. Nese orgány uložené v pánvi, podílí se na postavení těla a dechovém mechanismu. Není jen svalstvem, ale i živoucím organismem, který velmi citlivě reaguje na to, co prožíváme. Také nám umožňuje čerpat a kolovat životní energii v těle.

Zdravé pánevní dno je spojeno s pocity ženskosti, radosti, vnitřní síly, zdravého sebevědomí, tvořivosti, ukotvení, vášně, chuti do života...

Jeho kondice je zásadní pro naše fyzické, emoční a energetické zdraví. Významným způsobem ovlivňuje gynekologické zdraví, početí dítěte, průběh a délku porodu, prožívání intimity, vnímání těla, emoční prožívání a vitalitu.

Pojďme se jím zabývat a navázat s ním spojení. Zdraví, radost, vášeň a vnitřní síla nám budou odměnou.

 

Dopřejte si prožít víkend v ženském kruhu a načerpat novou energii a inspiraci.

Prohloubíte vnímání svého těla, porozumíte souvislostem a prožijete se jinak.

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ?

Kurz vhodný pro ženy každého věku, zejména ženy

s tématicky souvisejícími obtížemi:

 • bolestmi zad, kříže a kostrče
 • močovou inkontinencí
 • poklesem pánevního dna a dělohy
 • bolestivým milováním
 • bolestivou menstruací
 • hormonální nerovnováhou
 • gynekologickými obtížemi
 • obtížemi s otěhotněním
 • komplikovaným vztahem k ženství
 • obtížným vztahem ke svým emocím
 • trpící únavou a kolísáním životní energie
 • odpojením od tělesného prožívání
 • před a po gynekologické operaci

zdravé:

 • připravující se na těhotenství
 • těhotné ve II. trimestru
 • po porodu
 • v menopauze
 • z preventivních důvodů v jakémkoli věku
 • toužící prohloubit vnímání svého těla, ženství a intuice
 • se zálibou v sebepoznání
 • hledající novou inspiraci na ženské cestě

 

CO SI Z KURZU ODNESU?

ZNALOSTI

 • jak pánevní dno vypadá a k čemu slouží (pohledem západního i východního světa)
 • s jakými zdravotními obtížemi pánevní dno souvisí a jak je řešit
 • jak a kdy máte cvičit, jak a kdy relaxovat
 • mýty a omyly o posilování pánevního dna a močové inkontinenci
 • o propojení oblastí pánve, chodidla a krku
 • vlivu pánevního dna na naši sexualitu
 • souvislosti s plodností a schopností hladce porodit

DOVEDNOSTI

 • najít své pánevní dno
 • účinné techniky cvičení a relaxace pánevního dna
 • správný dech se zapojením pánevního dna,
  intenzivnější vnímání svého těla
 • používání pánevního dna při běžných denních činnostech
 • zdravé návyky a prevence pro udržení zdravého pánevního dna
 • bioenergetické techniky na uvolňování emocí
 • práce s pánevním dnem jako energetickým čerpadlem
 • spojit se se svou silou, intuicí a ženskostí

 

PROŽITKY

 • velmi jemného cvičení, které vás zavede do těla
 • vyživující ženské energie a podpory
 • inspirace na cestě k ženství a mateřství

 

 

OBSAH KURZU

autorka Renata Sahani

OHLASY ÚČASTNIC KURZU 

Milá Petro, děkuji Ti za kurz - byl pro mne velmi přínosný. Moc jsem si ho užila. Utkvěl ve mně hlavně pocit meditativní atmosféry. Krasné prostředí, výborné ořechy, otevřené ženy, možnost ležet v pelíšku - zkratka jsem nic takového zatím neprožila. A to vše se spoustou informací proložených cvičeními. Domácí atmosféra a přitom profesionální organizace. Jana Boucková skupinový kurz Tajemství I

Janaskupinový kurz Tajem.

Protože pracuji s ženami a považuji za důležité, pro vědomé ženství, znát nejen svůj hormonální systém, cykličnost, ženské pohlavní orgány, ale i svaly a funkci pánevního dna, absolvovala jsem u Petry seminář Tajemství ženského pánevního dna a musím vřele doporučit. Je to úplně jiná práce s pánevním dnem, než jsem kdy slyšela. Přesto už teď vím, že mnohem účinnější. Je úžasné vidět jak svaly fungují, jak s nimi pracovat, komunikovat. Nejvíce mě zaujala práce se středem a správným postojem, pro vědomější život. Velmi se mi líbily meditace, cvičení, povídání i sdílení. Stálo to za to a proto doporučuji všem ženám.

Katka Juřenčáková, www.zenaluna.czskupinový kurz Tajemství I.

Milá Petro, moc Ti děkuji za informace, určitě jsem mezi prvními zájemci o pokračování kurzů jak v rovině chodidla, tak i krku. Kurz pánevního dna mě posunul o moc dál. Téměř, po prodýchávání pánevního dna, ustoupila bolest v oblasti kostrče a bederní oblasti, lépe si užívám orgasmů a co se mi ještě osvědčilo, tak jeden ze cviků na uvolnění emocí. Opravdu mi zase spoustu střípků do sebe zapadlo.

Ivanaskupinový kurz Tajemství I.

Nejvíce mi dalo uvědomění si ženskosti a všeho, co s ní souvisí. Poznání souvislostí a celostního pohledu, psychosomatiky. Petro, byla jste milá, laskavá, ukotvená a autentická. Vnímám jako důležité vše dělat s úctou, láskou a pokorou. Tak jste mě potěšila, že jste to opakovaně vyjádřila. Děkuji!

Lenkaskupinový kurz Tajemství I.