.

 

 

Licence
Kurzy lektorek

Školy pánevního dna
Kurzy po celé ČR i SR
E-mail: lektorky@skolapanevnihodna.cz

Tel.: 734 830 287

Kurz pořádá ŠPD

.

 

 

 

 

27. 7. 2019

Lektorka: Žena, která se miluje bude dělat to, co je dobré pro ní. Žena, která se nemiluje bude dělat to, co je dobré pro ostatní.
Kurz: Seminář, který vám na základě praktických cvičení odhalí tajemství a možnosti pánevního dna. 
Cena:  2800 Kč  Letní cena: 1900 Kč 
Čas: 10:00 - 18:00
Místo konání: Jaselská 18, Praha  /kurz č. 017/

.

 

 

3 roviny 

tělo - emoce - energie

 

S tímto kurzem můžete začít kdykoliv.
Je vhodný pro ženy zdravé, prostě  jen tak pro radost :). Vítány jsou samozřejmě také ženy, které již potíže s pánevním dnem mají. 

Ráda bych Vás pozvala na jednodenní seminář , který vám na základě praktických cvičení odhalí tajemství a možnosti pánevního dna. Lektoruji podle osvědčené metody 3x3 Renaty Sahany, kterou prošlo už tisíce žen. Na semináři objevíte tajemství tzv. kalhotkového dechu. Naučíte se vnímat svoje tělo, svůj dech a zlehka si zacvičíte. Naučím Vás řadu prospěšných cviků, aby Vaše pánevní dno rozkvetlo. Vše můžete okamžitě zařadit do života.
Proč se svalům v pánvi nedaří dobře? Může to být vlivem špatných návyků,  Vaše pánevní dno může být až křečovitě stažené nebo naopak zcela povolené. Bohužel někdy i z nevědomosti si své pánevní dno postupně "devastujeme". Náprava toho, co nás neučili, je možná v každém věku. Je toto přesně pro Vás? Přihlaste se, těším se na Vás.
 
Jak vypadá zdravé pánevní dno? Je pružné, silné a odolné jako trampolína. Zdravě a pružně reaguje na pohyby těla, ale také na emoce jiných lidí a vjemy z okolí. Ano, emoce ovlivňují kvalitu Vašich svalů!
Bydlí ve Vaší pánvi vitalita? Chuť do života? Anebo strach, úzkosti a stud? Pojďme s tím něco udělat!
Co se děje, když jsme v disharmonii? V prvním případě nám do těla neproudí dost energie, ve druhém případě nám energie z těla rychle uniká ven .Výsledek je stejný. Vyčerpanost, únava, nedostatek energie, přesto že se snažíme o sebe pečovat,cvičit a zdravě jíst. Stres se jako první v těle ženy podepisuje právě v této oblasti. Co je skvělé, že máme pro Vás řešení!
Znovuobnovíme spojení s tímto emočním barometrem a začneme ho používat v náš prospěch. Pánevní dno je zdroj ženské síly, ne pouhý sval k udržení moči :-) Pánevní dno je kouzelná brána k naším emocím,pocitům a intuici. Dáme Vám klíč k této bráně, stáčí ji jen odemknout.

Na kurzu se dozvíte také spoustu užitečných teoretických informací, které jinde nenajdete.

Podíváme se na 3 roviny pánevního dna z hlediska fyzického, emočního a energetického těla.

Dostanete praktický návod na domácí cvičení v podobě pracovního sešitu /skripta/  a doma Vás budou za Vaši proměnu prostě milovat :-).

Věřím, že budete mile překvapena. 

Tohle je skvělé pro každou ženu, přihlaste se! Naučte se cvičit Metodu 3x3

S láskou

Blanka Milevová

Co se na kurzu naučím? 

 

 • 1
  Co se na kurzu naučím ve fyzické rovině?
  - cviky cviky a zase cviky - konečné své pánevní dno najdete - naučíte se používat své pánevní dno jako dýchací sval - naučíte se používat pánevní dno při běžných denních činnostech - úklid, sporty, kýchání, kašel, při chůzi
 • 2
  Co se na kurzu naučím v emoční rovině?
  - bioenergetická cvičení na tzv. pánevní pancíř - objevíte pánevní dno jako svůj emoční barometr a zdroj intuice
 • 3
  Co se na kurzu naučím v energetické rovině?
  - pracovat s pánevním dnem jako čerpadlem ženské energie - 2 způsoby PC pumpy a její použití - ovariální dýchání - dozvíte se, co je kundalinienergie a jaký má vyznam 1. čakry pro nás ženy
Tajemství I.
  pánevní dno, svalová květina na dně naší pánve Nás ženy nelze jako patra v nemocnici rozdělit na gynekologii, fyzioterapii,…
Celý článek

S čím mi kurz pomůže?

 • 1
  S čím mi kurz pomůže v rovině fyzické?
  - s poklesem pánevního dna a dělohy - s bolestmi v kříži - s únikem moči (močovou inkontinencí) - funkční neplodností - s bolestivou menstruací - se zpevnění pozadí :-)
 • 2
  S čím mi kurz pomůže v rovině emoční?
  - ženská síla, co to vlastně znamená? V dnešní době pojem skloňovaný, my si pro ni půjdeme do pánve - ženská témata plodnosti, kontakt sama se sebou, být ženou ... - poradíte si lépe se svým studem, vztekem, nebo úzkostmi pánve - potraty a dlouhé čekání na vytoužené miminko - výsledkem je vitalita, chuť do života a přirozené ženské sebevědomí - s bolestivým pohlavním stykem, nebo anorgasmií
 • 3
  S čím mi kurz pomůže v rovině energetické?
  - vnímat 1. čakru a tím svou ženskou sílu a sexepíl - možná i otěhotnět, jako spoustě žen před vámi - zvednout hormonální hladinu vaječníků
Kurzy Školy pánevního dna nejsou léčbou ani terapií. Jsou prevencí a sekundární prevencí (brání znovu navrácení vyléčených potíží). O vhodnosti kurzu se informujte u svého ošetřujícího lékaře.  Kurz je veden v rámci body and mind cvičebních aktivit a jako seberozvojový a sebepoznávací seminář.

kurzy celodenní>>

Jak živý kurz probíhá?

- cvičíme ve velmi volném tempu převážně na zemi na karimatkách
- bez tenisek v oblečení jako například na jógu
- střídavě si vysvětlujeme teorii a střídavě cvičíme
- do toho hodně relaxujeme a odpočíváme
- každá účastnice se může ptát na svá osobní témata
- kdo chce, sdílí zážitky ze cvičení 
- hodně si zapisujeme, smějeme se a občas i pláčeme ...

Pro koho je vhodný?

- pro všechny ženy od 18 do 80 let
- pro ženy zdravé jako prevence a radost
- také pro ženy s již vzniklými potížemi
- pro ženy se vztahem k psychotomatice
a jejímu pohledu na zdraví