.

 

 

Licence
Kurzy lektorek

Školy pánevního dna
Kurzy po celé ČR i SR
E-mail: lektorky@skolapanevnihodna.cz

Tel.: 734 840 287

Kurz pořádá ŠPD

.

 

 

 

 

8. 12. 2019

Lektorka: cvičení pánevního dna byl pro mne návratem “domů” ke své ženské en ergii a zpět do ženského světa! jsem ráda, že mohu být lektrokou této metody a ostatním ženám ukazovat Tajemství našeho ženského pánevního dna v celé své kráse, vracet je zpět ke kořenům svého ženství. A věřte tomu, že to je jen začátek krásné cesty :o)      Kurz: Tento kurz je zejména pro ženy s bolestivou menstruací a ženy, kterým bylo vysloveno podezření na endometriózu, pro ženy které se z tohoto důvodu chystají na operaci, nebo již operaci mají za sebou.
Cena: 2500 Kč   Čas: 10:00 - 18:00                                                          Místo konání: Pcentrum, Praha /kurz č. 040/

Endometrióza jako cesta k ženství

Endometrióza…tak zní často vysvětlení pro bolestivou menstruaci, na kterou
nezabírá běžně dostupný lék.

Bolest Vás uzamyká do jedné polohy, ve které se
nemůžete ani hnout, protože jakýkoliv pohyb znamená další vlnu bolesti.

Bolest v lepších případech trvá jen několik hodin, v horším případě…dnů.

Síla krvácení ja taková, že si říkáte, co se to sakra děje, to snad vykrvácím.

A k tomu všemu ještě nemůžete otěhotnět, a nejlepším lékem na Vaše potíže je právě
těhotenství…takže rychle hormony, operace a umělé oplodnění.

 Program je určen pro ženy.

 • Co se dozvím?
  Během kurzu si projdete jednotlivými rovinami pánevního dna jako v klasickém kurzu Tajemství pánevního dna I. Většinou se totiž díky veliké bolesti na tuto oblast “zlobíme” a nechceme ji vidět. Dozvíte se spoustu tipů na různé příčiny a důsledky tohoto onemocnění….takže pokud si lámete hlavu nad tím co jíst? jak zvládnout bolest? jestli jsou nějaké vhodné bylinky? Slyšely jste už o napářce a sedacích koupelích?...kurz je vhodný právě pro Vás.
 • Co bude náplní kurzu?
  Bude se trochu intenzivněji pracovat s pánevním dnem a to hlavně v rovině emoční. Vše bude zahaleno do léčivých účinků éterických olejů, které pracují jednak s bolestí, ale i vyrovnávají hladinu hormonů, ladí psychiku a náladu a mají spoustu dalších blahodárných účinků.
 • Pro koho je kurz?
  Tento kurz je zejména pro ženy s bolestivou menstruací a ženy, kterým bylo vysloveno podezření na endometriózu, pro ženy které se z tohoto důvodu chystají na operaci nebo již operaci mají za sebou.
 • licence na Tajemství I. + II. ověřit licenci >>
 • mám týdenní certifikovaný kurz ŠPD ověřit kurz >>
 • kurzy vedu zejména formou pravidelného setkávání, ale i jednodenní. S klientkami pracuji také v malých skupinách nebo individuálně, v jejich domácím prostředí. Můžeme se společně potkat na opakovacích lekcích.
 • Praha / A centrum
 • 777 543 222, www.acentrum.eu
  misalektorkaspd@gmail.com

tel: 734 840 287

Karla Mannerová, asistentka přihlášek a plateb
Máte dotaz? Volejte - PO - PÁ 9.00 - 15:00h Mimo tyto dny prosím pouze e-mail: lektorky@skolapanevnihodna.cz
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů