.

 

 

Licence
Kurzy lektorek

Školy pánevního dna
Kurzy po celé ČR i SR
E-mail: lektorky@skolapanevnihodna.cz

Tel.: 734 830 287

Kurz pořádá ŠPD

.

 

 

 

 

6. 4. 2019

Lektorka: fertility koučka a lektorka ŠPD
Pro ženy, které se snaží otěhotnět přirozenou cestou, nebo za pomoci lékařů. Ukážeme konkrétní kroky, které můžou cestu k těhotenství usnadnit a urychlit.
Cena: 2.600 Kč    Čas: 10:00 – 17:30 
Místo konání: Klimentská, Praha /kurz č. 003/

0
míst
je již obsazeno

Kurz je vhodný pro ženy:

Ženy po vysazení hormonální antikoncepce, které plánují miminko
 
Ženy, které se připravují na přirozené početí, nebo se jim nedaří otěhotnět
 
Ženy, které za sebou mají léčbu v Centru asistované reprodukce, nebo se na ni teprve chystají

Cvičení pánevního dna
na podporu otěhotnění

 

 • Kurz je vhodný pro:
  Ženy po vysazení hormonální antikoncepce, které plánují miminko Ženy, které se připravují na přirozené početí, nebo se jim nedaří otěhotnět Ženy, které za sebou mají léčbu v Centru asistované reprodukce, nebo se na ni teprve chystají Pokud právě procházíte hormonální stimulací, kurz pro Vás v tuto chvíli vhodný není.
 • Co všechno se dozvíte:
  V dopoledním bloku si projdeme: Přípravu ženského těla na otěhotnění - co můžu udělat, aby se zadařilo ve fyzické rovině Seznámíme se s rovinou emoční a energetickou - bloky na cestě za dítětem A také se seznámíme s pánevním dnem: Anatomie pánevního dna, ovariální dýchání, telefonování do pánevního dna.
 • Co zažijete:
  Voňavou ovariální meditaci na podporu kvality a zrání vajíček Cvičení na uvolnění staženého pánevního dna Aktivace pánevního dna - cviky na podporu početí Emoční rovina: Jak být v klidu a nejkrásnější období v životě ženy si místo trápení užívat Ukážeme si, jak aromaterapie pomáhá na cestě za dítětem
 • licence na Tajemství I. + II. ověřit licenci >>
 • mám roční akreditovaný kurz ŠPD /MŠMT/ kurz >>
 • zakladatelka projektu Koučink srdcem a Když miminko nepřichází, průvodkyně na vaší cestě za děťátkem, fertility koučkase zaměřením na nevědomé příčiny neplodnosti, přirozené metody početí a ohleduplnou cestu k děťátku za pomoci lékařů
 • 728 785 144, sona.uhrova@koucinksrdcem.cz, www.kdyzmiminkoneprichazi.cz, www.koucinksrdcem.cz
 • licence na Tajemství I. + II. , navíc Pánevní dno v pohybu ověřit licenci >>
 • mám roční akreditovaný kurz ŠPD /MŠMT/ kurz >>
 • moje motto: Buď vděčná za každý den a nikdy ničeho nelituj, fyzioterapeutka podolské nemocnice
 • Praha, Kladno
 • 605 133 727, lenkachuchu@gmail.com, www.panevnidnozeny.cz

   

tel: 734 840 287

Karla Mannerová, asistentka přihlášek a plateb
Máte dotaz? Volejte - PO - PÁ 9.00 - 15:00h Mimo tyto dny prosím pouze e-mail: lektorky@skolapanevnihodna.cz
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů